Magazyn Prawny nr 3 / 2023

Pobierz Magazyn Prawny nr 3 / 2023

Szanowni Państwo,

zapraszam do lektury najnowszego Magazynu Prawnego. Tematem numeru jest tekst autorstwa Adriana Zywerta pt. „Najważniejsze zmiany w ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym”. Publikacja ta z perspektywy podmiotu prawnego wyczerpująco omawia wszystkie zagadnienia dotyczące wprowadzonych w przepisach zmian, z których część obowiązuje od 24 września 2023, a pozostałe wejdą w życie 1 stycznia 2026 roku. Warto się z nimi szczegółowo zapoznać.

Gorąco zachęcam również do przeczytania pozostałych artykułów z zakresu nieruchomości, przedsiębiorstw oraz kadr.

Korzystam również z okazji, by poinformować o nowym produkcie Kancelarii Syty Adwokaci – Audyt prawny, który jest wynikiem naszego wieloletniego zaangażowania w obsługę procesów zakupu nieruchomości. Postanowiliśmy wykorzystać zdobytą w ten sposób wiedzę i doświadczenie, by wspierać naszych Klientów w przeprowadzaniu tego rodzaju transakcji w sposób bezpieczny i efektywny. Więcej o naszych kompetencjach i metodach działania na stronie: https://audytprawny.pl/.

Życzę Państwu przyjemnej lektury,

adwokat Marek Syty

Pobierz Magazyn Prawny nr 3 / 2023

Magazyn Prawny

Magazyn Prawny to pisany przez ekspertów kwartalnik, na którego łamach informujemy o bieżących zmianach w prawie i wyjaśniamy przepisy istotne dla realizowania przedsięwzięć inwestycyjnych, prawa handlowego i prawa spółek czy prawa pracy. Zapraszamy do lektury!

Kontakt

  Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

  Syty Adwokaci

  ul. Feliksa Nowowiejskiego 53/2
  61-734 Poznań

  NIP: 9211809186
  REGON: 301348842