Aktualności

Audyt Prawny – nowy produkt kancelarii Syty Adwokaci

Po kilku miesiącach pracy dzielimy się ekscytującą dla nas informacją.

Uruchamiamy nowy produkt kancelarii Syty Adwokaci – Audyt Prawny.

Obsługa procesu zakupu nieruchomości na cele inwestycyjne to coś, czym zajmujemy się od dawna. Doświadczenie zbudowaliśmy w boju i choć wydaje się, że liczba scenariuszy, jakie przerobiliśmy razem z naszymi Klientami, nie ma końca, to w dalszym ciągu rzeczywistość potrafi nas zaskoczyć i wybawić od poczucia zawodowej nudy. Zawsze jednak kierunkujemy podejmowane działania na ROZWIĄZANIE.

W ramach prowadzonej praktyki sporządziliśmy dziesiątki audytów prawnych nieruchomości przeznaczanych na cele inwestycyjne. Robiliśmy to do tej pory, można zatem zapytać – o co chodzi z tym nowym produktem, z tym całym Audytem Prawnym?

– Dostrzegamy wzrastającą potrzebę podparcia zakupu nieruchomości inwestycyjnej pozytywnym wynikiem przeprowadzonego uprzednio audytu prawnego;
– Wiemy, co taki dokument powinien zawierać, aby transakcja była bezpieczna i nie traktujemy tego jako slogan;
– Naszym celem nie jest wygenerowanie obszernego dokumentu zawierającego sporą ilość obrazków i informacji ustalonych wyłącznie w oparciu o ogólnodostępne źródła. Chcemy zaoferować naszym klientom prawdziwą wartość i dokument, na podstawie którego można podejmować odpowiedzialne decyzje biznesowe.

Chcemy wyjść do Państwa z wyraźną komunikacją – znamy się na tym i zapewniamy wysoką jakość, która daje naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa.

Szczegóły tutaj: https://audytprawny.pl/

Magazyn Prawny

Magazyn Prawny

Zapraszamy Państwa do lektury kolejnego numeru “Magazynu Prawnego”, czasopisma opracowanego przez zespół kancelarii Syty Adwokaci.

Kontakt

Syty Adwokaci
kancelaria@sytyadwokaci.pl
+48 61 661 03 74

ul. Feliksa Nowowiejskiego 53/2
61-734 Poznań
NIP: 9211809186
REGON: 301348842

    Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych