Zespół

Joanna Lubecka

Adwokat przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą w Polsce, jak również ukierunkowanych na współpracę z podmiotami zagranicznymi.

Od 2014 roku prowadzi bloga prawnego Transgraniczne.pl poświęconego kontaktom handlowym z podmiotami zagranicznymi i sporom międzynarodowym.

Jest autorką publikacji ukazujących się w Biuletynie Euro Info, Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, a także współautorką książki ,,Odpowiedzialność prawna osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie’’. Występuje również jako prelegent na licznych szkoleniach i konferencjach skierowanych do przedsiębiorców.

Ukończyła studium magisterskie prawa europejskiego w Tours Université François-Rabelais, uzyskując tytuł Master 2 juriste européen. Odbyła staże przy Ambasadzie RP w Paryżu na Wydziałach Protokołu dyplomatycznego, Konsularnym i Politycznym.

Magazyn Prawny

Magazyn Prawny

Zapraszamy Państwa do lektury kolejnego numeru “Magazynu Prawnego”, czasopisma opracowanego przez zespół kancelarii Syty Adwokaci.

Kontakt

Syty Adwokaci
kancelaria@sytyadwokaci.pl
+48 61 661 03 74

ul. Feliksa Nowowiejskiego 53/2
61-734 Poznań
NIP: 9211809186
REGON: 301348842

    Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych