Syty Adwokaci na portalu LinkedIn

Ogromną zaletą LinkedIn jest możliwość błyskawicznego dzielenia się wiedzą. Na platformie gromadzą się eksperci z różnorodnych branż, by dyskutować o swoich wątpliwościach i korzystać z wzajemnego doświadczenia. Postanowiliśmy stać się częścią tej kultury.

Na co dzień pracujemy nad sprawami związanymi z prawem gospodarczym, prawem budowlanym i autorskim oraz prawem obrotu nieruchomościami.

Będziemy dostarczać wiedzę, która – mamy nadzieję – wyraźnie wskaże zarówno przysługujące prawa, jak i nałożone na Państwa obowiązki. Nie zabraknie także informacji o istotnych aktualnościach z życia kancelarii oraz informacji ważnych z punktu widzenia każdego przedsiębiorcy.

Zapraszamy Państwa do dyskusji, dzielenia się wiedzą i przemyśleniami, a przede wszystkim – do obserwowania naszego profilu klikając tutaj.

Magazyn Prawny

Magazyn Prawny to pisany przez ekspertów kwartalnik, na którego łamach informujemy o bieżących zmianach w prawie i wyjaśniamy przepisy istotne dla realizowania przedsięwzięć inwestycyjnych, prawa handlowego i prawa spółek czy prawa pracy. Zapraszamy do lektury!

Kontakt

  Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

  Syty Adwokaci

  ul. Feliksa Nowowiejskiego 53/2
  61-734 Poznań

  NIP: 9211809186
  REGON: 301348842